ریاست دانشگاه خاتم النبیین (ص) شعبه غزنی

دانشگاه خاتم النبیین(ص) با درک ضرورتها و نیازمندیهای که در کشور و مخصوصا در ولایت غزنی احساس می کرد؛ برآن شد که شعبه ای از دانشگاه را در شهر غزنی؛ پایتخت فرهنگی جهان اسلام دایر نماید.

دراین راستا تلاش های لازم صورت گرفت تا سرانجام این شعبه در بهار ۱۳۹۱ با مجوز رسمی از وزارت تحصیلات عالی کشور؛ در شهر غزنی راه اندازه شد. بدیهی است که تلاش های عالمانه و سنجیده شده ای داکتر سجادی دراین راستا بسی قابل قدر و ارج گذاری می باشد.

جناب دکتر سجادی به غیر از اینکه به عنوان یک دانشمند با نام و نشان کشور در عرصه مسایل فکری و تئوریک تلاش های مجدانه و افتخار افرینانه ای داشته است؛ در صحنه سیاست و اجتماع هم جزء چهره برجسته و تاثیر گذار بوده و می باشد. درست به همین دلیل است که آقای سجادی برای درک ضرورت های مردمی که از آنان در سطح کشور نمایندگی می نماید و افتخار نمایندگی مردم این مرز و بوم را دارد؛ خواست که اقدام عملی و گام عینی خود در راستای خدمت گذاری به مردم خویش را برداشته باشد؛ شعبه ای از دانشگاه را دراین شهر دایر نمود.

مدیریت و ریاست این شعبه که درنوع خود تاثیر گذار می باشد به عهده جناب استاد خادم حسین حبیبی(ماستر حقوق جزاء و جرم شناسی) می باشد. استاد خادم حسین حبیبی نیز یکی از چهره های علمی و در عین حال فعال اجتماعی و سیاسی می باشد که هم اکنون در راستای خدمت برای مردم خویش در این شهر پرآوازه کشور علم خدمت برافراشته است تا باشد در آینده کشور؛ شاهد شکوه شکوفه های باشد که امروز او و یارانش و دوستانش در گلستان دانشگاه خاتم النبیین (ص) در زیبا شهر باستانی غزنه به پرورش نشسته است.