مدیریت اداری و مالی

%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%81-%d8%ad%d8%b3%db%8c%d9%86%db%8cمدیریت اداری-مالی   یکی از مدیریت  های مهم دانشگاه است، این مدیریت علاوه برفعالیت های اداری  تمامی بخش های دانشگاه،  با مدیریت های زیر به طور مستقیم تماس داشته وبر فعالیت های اداری این مدیریت ها نظارت می­کند، مدیریت اداری همواره تلاش می کند، تا درایجاد اداره سالم و موثر ازبهترین نیروهای ممکن استفاده نموده ومسئولیت اجرای امور اداری و فراهم ساختن شرایط مساعد برای اجرای برنامه های آموزش را برعهده داشته باشد.

مدیریت اداری _ مالی این دانشگاه را آقایان محمد شریف حسینی و محمد تقی تابان  به عهده دارند.

محمد شریف حسینی

شماره تماس: ۰۰۹۳۷۸۱۱۴۲۰۱۵

ایمل آدرس: sharif_g2002@yahoo.com

محمد تقی تابان 

شماره تماس:‌ mohammad-taqi۰۷۴۷۶۸۹۴۵۶

ایمل آدرس:‌ m.taban1394@gmail.com

۱. مدیریت محاسبه و بودجه

مدیریت مالی یکی از بخش های دیگر این دانشگاه است،  وظایف امور مالی و حسابداری دانشگاه مربوط این مدیریت می باشد، کنترول عواید ومصارف ازطریق این مدیریت با نظارت مستقیم معاونت اداری- مالی صورت می گیرد.

مسئولین این بخش را آقای سلطان حسین رسولی به عهده دارند.

۲.  مدیریت خدمات آموزشی:

خدمات آموزشی یکی از زیر مجموعه های امور محصلان است، وظایف این مدیریت  تهیه کارت شناسائی دانشـــــــجویی برای دانشجویان؛  اعلام نتایج در اطـــــــلاعیه ثبت نام وتکمیل پرونده ها؛  تهیه گـــــــزارش های لازم به مقام ما فوق.

۳.  مدیریت کتابخانه

کتابخانه شعبه غزنی این دانشگاه دارای بخش های مخزن کتاب و سالن مطالعه می باشد. در مخزن کتابخانه با توجه به نیازهای اساتید و دانشجویان در رشته های فعال این موسسه کتابهای مورد نیاز آنان از انتشارات داخلی و خارجی تهیه شده و بصورت امانت در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. دانشجویان می توانند از این منابع در سالن مطالعه کتابخانه استفاده نمایند و یا بصورت امانت به خانه و محل کار خود برده  و در فرصت مناسب مطالعه نمایند، این مدیریت با نظارت آمریت فرهنگی _تربیتی فعالیت می نماید.

۴. مدیریت آی تی (I.T)

با توجه به کمبود منابع علمی در کشور و عنایت به استفاده از فناوری روز، دانشگاه خاتم النبیین شعبه غزنی به ایجاد بخش انترنت همت گماشته است، تا از این طریق بتواند امکانات علمی و فرهنگی لازم و کافی را برای اساتید و دانشجویان خود قرار دهد. اساتید و دانشجویان می توانند از طریق انترنت نیز مواد ومنابع علمی را جستجو کرده و کتابها و مقالات آبدیت شده را تهیه نمایند. و یا از سایتهای علمی و فرهنگی جهان دیدن نموده سوالات علمی خود را با اساتید و دانشمندان در اقصی نقاط جهان در میان گذارند و معلومات کافی بدست آورند، این مدیریت نیز با نظارت آمریت فرهنگی فعالیت دارد.